Hazal Halı Kurumsal

Neden Bizi Seçerler

TÜRKİYE'NİN PARKE VE HALI SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ MARKASI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ!

Firmamız 1992 yılında kurulmuş olup, kruulduğu tarihten itibaren siz değerli müşterilerimize Parke, Amerikan Kapı, Mutfak dolabı, Banyo Dolabı, Duşakabin, Komple Tadilat, PVC Yer Kaplamaları ve Duvardan Duvara Halı çeşitlerimizle toptan ve perakende satış hizmetleri vermektedir.

KURUMSAL BAKIŞ AÇISI

Şirketimiz uzun yılların deneyimi ile verdiği mükemmel hizmet ile birlikte sektörde tecrübeli bir kuruluş olarak kabul görmektedir. Hazal Parke mevcut ürünlerimiz dışında Kontart siparişler için özel tasarım halı taleplerini karşılamaktadır. Ürün çeşitleri içinde Hastane, Ofis, Mağaza, Cami ve Otel gibi yoğun trafik taşıyan alanlar için dayanıklılığı yüksek halı, PVC ürünleri bulunmaktadır.

Hazal Parke sektörümüzde ticari iş birliği yaptığı, hizmet verdiği Tüketici ve Kurumlara her daim doğru ürünleri sunmayı, güvenilir hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Biz Hazal Parke olarak kendi ekip arkadaşlarımız ve firmamız adına 7/24 sizlere güvenilir ve kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

DEĞERLERİMİZ

Kalite, ulaşılan değil, koşullara göre sürekli yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir. Mobilya bileşenleri sektöründe; güvenilir, düzenli ve kurumsallaşmış bir iş anlayışı ile; gelişen teknolojiyi yakından takip ederek üretim kalitemizi yükseltmek, müşterilerimizin beklenti ve isteklerini tam olarak karşılamak, kalite yönetim sisteminin etkinliğini arttırmak, sektördeki yerimizin sürekliliğini sağlayarak ulusal ve uluslararası pazarlarda her zaman tercih edilen bir marka olarak var olmak kalite politikamızdır..

Bugün, uzun vadeli ve stratejik düşünen, uluslararası standartlara uyumu en önde tutan, “Ahşabı Geliştiren Teknoloji” vizyonuyla sadece ülkemizde değil, küresel arenada da pazarı yönlendiren bir lider oyuncu olma yönündeki kararlılığımızla, kaliteyi, estetiği ve şıklığı önemseyenlerin tercihi olmayı sürdüreceğiz.